Zespół

TWORZYMY ZGRANY DUET, CO PATRZĄC PRZEZ PRYZMAT NASZYCH KOMPETENCJI, POWINNO BYĆ DLA CIEBIE ŚWIETNĄ WIADOMOŚCIĄ.

MÓWIĄ BOWIEM: „CO DWIE GŁOWY TO NIE JEDNA” I JEST W TYM WIELE RACJI.

Nasza wiedza przekłada się na sukces naszych Klientów, ponieważ wspólnie
mamy o wiele szerszą perspektywę niż działając w pojedynkę.

Widzimy więcej, możemy więcej – wszystko to z korzyścią dla Ciebie.


Tomasz Szaflarski
Tomasz Szaflarski - radca prawny z 18-letnim doświadczeniem.

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izby Radców Prawnych w Katowicach pod nr KT 3268. Sprawnie komunikuje się w języku angielskim.

Doświadczenie zawodowe

W latach 2008-2013 działał w zespole prawników jednej z sosnowieckich kancelarii specjalizujących się w obsłudze przedsiębiorców. Prowadził również indywidualną praktykę pod nazwą PERITUS-LEX Kancelaria Radcy Prawnego.

 
Poza Kancelarią

Mąż i podwójny tata. Zwolennik bliskich i dalekich podróży, który ceni prywatne spotkania w towarzystwie znajomych. Przyjaciele mówią, że ma spore poczucie humoru i tak się składa, że mają rację. Ostatnio miał okazję przebiec półmaraton. 

Jak to się stało, że został radcą prawnym?

Nigdy nie odmawiał, kiedy ktoś prosił o pomoc, jeśli wiedział, że może rozwiązać problem. Został wychowany w środowisku ludzi uczciwych i żyjących zgodnie z literą prawa. Tak się składa, że nauka historii od zawsze sprawiała mu przyjemność, do tego doszły elementy polityczno-socjologiczne, które przywiodły go na Wydział Prawa i Administracji w Katowicach. 


Jacek Szaflarski
Jacek Szaflarski - radca prawny z 11-letnim doświadczeniem. 

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izby Radców Prawnych w Katowicach pod nr KT 3262. Sprawnie komunikuję się w języku angielskim.

Doświadczenie zawodowe

W latach 2005-2008 zdobywał staż w renomowanych kancelariach w Krakowie.

W latach 2009-2013 roku pracował w jednej z najlepszych Kancelarii Radców Prawnych w Katowicach.

Poza Kancelarią

Mąż i ojciec. Czas wolny lubi spędzać z rodziną i wśród znajomych. Jeśli tylko ma okazję, to chętnie jeździ na rowerze, biega i chodzi po górach. Przyjaciele mówią, że lubią spędzać z nim czas. To dobrze, bo on również czerpie ogromną przyjemność z takich spotkań.  

Jak to się stało, że został współwłaścicielem kancelarii?

Nie boi się podejmować ryzyka, a w sprawach skomplikowanych lubi mieć przewagę nad przeciwnikiem. Wspólnie z bratem Tomaszem Szaflarskim wyrastał w domu, w którym uczciwość i poszanowanie prawa, stanowiło dużą wartość.

Możliwość niesienia pomocy innym i praca na własnych warunkach spowodowała, że dzisiaj wspólnie z bratem zarządza kancelarią.