Kancelaria Prawna Tychy

Kancelaria Prawna Tychy świadczy swoje usługi prawne oraz konsultacje na terenie całego województwa śląskiego. Obsługujemy zarówno podmioty gospodarcze o zróżnicowanej formie prawnej, jak i również Klientów indywidualnych.

Czym powinien charakteryzować się dobry prawnik? 

Jedną z najważniejszych cech osoby na tym stanowisku jest fakt, aby była dobrym słuchaczem i potrafiła wczuć się w sytuację Klienta. Kancelaria Prawna Tychy stara się dbać o dobro każdej osoby. Ze względu na wysoką jakość oferowanych usług, zyskaliśmy zaufanie licznej grupy osób. 

Prawo upadłościowe i naprawcze

W przypadku, w którym jesteś przedsiębiorcą i miewasz problemy z terminowym regulowaniem swoich zobowiązań wobec firm, osób prywatnych, a także innych organizacji, skontaktuj się z nami. Jako Kancelaria Prawna Tychy pomożemy Ci wyjść z trudnej sytuacji. Co możemy dla Ciebie zrobić? Wspomożemy Cię np. w trakcie procesu zgłaszania upadłości z możliwością zawarcia ugody z wierzycielami. Poza tym jesteśmy z Tobą w całym procesie postępowania upadłościowego i postępowania naprawczego. Ponadto w razie śmierci przedsiębiorcy, specjalnie na życzenie rodziny uczestniczymy w ogłoszeniu upadłości przedsiębiorstwa oraz w zaplanowaniu dalszych kroków.

Pomożemy Ci uporać się z rozwodem

Jako prawnicy, którzy prowadzą sprawy dotyczące rozwodów, alimentów lub separacji wiemy, jak ważne jest zaufanie. Osoby zgłaszające się do nas o pomoc często są bardzo ostrożne lub zamknięte w sobie. W takich sytuacjach staramy się powoli i delikatnie podchodzić do tematu. Jesteśmy cierpliwi i w spokoju wysłuchujemy każdej historii. Dzięki temu nasi Klienci szybko nabierają do nas zaufania i czują się bezpiecznie. 

Windykacja

Zdajemy sobie sprawę z tego, że samodzielna windykacja należności w małej oraz średniej firmie może wiązać się ze sporym obciążeniem. Rzeczą, którą wymaga się od przedsiębiorcy w takiej sytuacji, jest przede wszystkim czas, wiedza oraz określona ilość środków. Wiemy, że w wielu przypadkach problemy z płynnością finansową wiążą się z brakiem środków, które pochodzą z niezapłaconych faktur, a nie z powodu nieprawidłowego zarządzania firmą. Sprzedałeś produkt lub wykonałeś usługę, a na Twoje konto nie został wykonany żaden przelew? Masz do wyboru dwie rzeczy. Pierwszą z nich jest pogodzenie się z kilkumiesięcznym czasem oczekiwania na ruch kontrahenta. Z kolei drugą stanowi zasięgnięcie pomocy w Kancelarii Prawnej Tychy

Skontaktuj się z nami

Obsługę prawną oraz konsultacje świadczymy na terenie całego Śląska. Mieliśmy przyjemność pomagać już Klientom z Bytomia, Sosnowca, Katowic, Tych oraz z wielu innych miast. Kancelaria Prawna Szaflarscy ulokowana jest w Katowicach przy ulicy Księdza Biskupa Herberta Bednorza 1. W celu kontaktu z naszą Kancelarią Prawną Tychy zadzwoń do nas lub wypełnij formularz kontaktowy, który znajduje się na naszej stronie internetowej. Podaj swoje imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu oraz opisz sprawę. Postaramy się odpowiedzieć na Twoją wiadomość najszybciej jak to możliwe. 

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej lub zlecić nam poprowadzenie Twojej sprawy rozwodowej, zapraszamy do kontaktu:

tel.: (+48) 508 277 555

e-mail: kancelaria@szaflarscy.pl

Jeżeli interesuje Cię pełna oferta usług jakie oferujemy, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej:

https://szaflarscy.pl/

Tomasz Szaflarski

Radca Prawny - Tomasz Szaflarski. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izby Radców Prawnych w Katowicach pod nr KT 3268.