Kancelaria Prawna Sosnowiec

Kancelaria Prawna Sosnowiec to miejsce, do którego możesz udać się po poradę dotyczącą życia zawodowego oraz prywatnego. Pomogliśmy już naprawdę wielu osobom z województwa śląskiego. Dbamy o to, aby każdy Klient był traktowany indywidualnie. Kancelaria Prawna Sosnowiec zwraca szczególną uwagę na odpowiednie podejście do sprawy, z tego powodu wiemy, że jednym z najważniejszych aspektów pracy w naszym zawodzie jest posiadanie właściwej dozy empatii. 

Zajmujemy się sprawami rozwodowymi

Zdajemy sobie sprawę z tego, że rozwód jest trudnym przeżyciem dla każdej osoby. Od prawnika, który specjalizuje się prawie rodzinnym, oczekuje się przede wszystkim zrozumienia. Zaufanie i poczucie bezpieczeństwa to dwie nieodłączne rzeczy, które powinien posiadać dobry prawnik. Poza rozwodami zajmujemy się także sprawami dotyczącymi separacji, czy alimentów.

Pomagamy rozwiązywać sprawy spadkowe

Prawo spadkowe to szereg formalności, które mogą wprowadzić w zakłopotanie. Podział majątku oraz kwestie związane z testamentem to rzeczy, które wymagają zachowania odpowiednich form i procedur. Spadek to niezwykle delikatny temat, który może prowadzić do wielu rodzinnych komplikacji. Z tego powodu należy podchodzić do niego delikatnie i ostrożnie, bowiem każdy szczegół i detal może mieć duże znaczenie. Często zdarzają się sytuacje, w których spadkobierca nie wykazuje pełnej zgody, w takich momentach trzeba walczyć o to, co nam się należy. Działanie na własną rękę może nie być właściwym wyborem. Kancelaria Prawna Sosnowiec zapewni Ci spokój oraz stanie się dla Ciebie podporą w tych trudnych chwilach.

Zadbamy o Twoje odszkodowanie

W momencie, w którym Ciebie bądź kogoś z Twoich bliskich spotkał wypadek, może okazać się, że suma odszkodowania oraz zadośćuczynienia jest nieadekwatna do poniesionych strat, czy obrażeń. Jednak nie musisz godzić się na pieniądze i warunki, które Cię nie zadowalają. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że kwota zadośćuczynienia nie jest określana warunkami umowy z ubezpieczycielem. Istnieje możliwość ustalenia jej indywidualnie. Ciekawym jest fakt, iż rodzina osoby, która zmarła w wypadku także ma prawo do zadośćuczynienia. Korzystając z pomocy Kancelarii Prawnej Sosnowiec, wytaczając stosowne argumenty, uchronimy Cię przed niesprawiedliwością i krzywdą. Jedyne, co musisz zrobić to obdarzyć nas zaufaniem. Nie bój się polegać na innych i pozwól sobie pomóc.

Skontaktuj się z naszą Kancelarią Prawną

Kancelaria Prawna Szaflarscy ulokowana jest w Katowicach przy ulicy Księdza Biskupa Herberta Bednorza 1. Obsługę prawną oraz konsultacje świadczymy na terenie całego Śląska. Mieliśmy przyjemność pomagać już Klientom z Bytomia, Sosnowca, Katowic oraz wielu innych miast. W celu kontaktu z naszą Kancelarią Prawną Sosnowiec zadzwoń do nas bądź wypełnij formularz kontaktowy, który znajduje się na naszej stronie internetowej. Podaj swoje imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu oraz opisz sprawę. Postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć na Twoją wiadomość.

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej lub zlecić nam poprowadzenie Twojej sprawy rozwodowej, zapraszamy do kontaktu:

tel.: (+48) 508 277 555

e-mail: kancelaria@szaflarscy.pl

Jeżeli interesuje Cię pełna oferta usług jakie oferujemy, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej:

https://szaflarscy.pl/

Tomasz Szaflarski

Radca Prawny - Tomasz Szaflarski. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izby Radców Prawnych w Katowicach pod nr KT 3268.