Kancelaria Prawna Mysłowice

Jakimi cechami powinien odznaczać się dobry prawnik? Po pierwsze musi być dobrym słuchaczem i powinien potrafić wczuć się w sytuację osoby, która przychodzi do niego po pomoc. Kancelaria Radców Prawnych Szaflarscy to miejsce, do którego możesz udać się zawsze wtedy, gdy nie możesz poradzić sobie ze swoimi sprawami samemu. Kancelaria Prawna Mysłowice pomogła rozwiązać już naprawdę wiele spraw na tle prawnym. Pomagamy ludziom zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Pomimo tego, że posiadamy rozległą wiedzę w dziedzinie prawa, staramy się cały czas rozwijać. Na bieżąco doskonalimy umiejętności, które posiadamy. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby poziom naszych usług był na najwyższym poziomie. Rzeczy, które postawiliśmy sobie za cel, przyciągnęły do nas wielu gości z różnych miast województwa śląskiego. Kancelaria Prawna Mysłowice prowadzi swoją działalność dla Klientów indywidualnych. Poza tym obsługujemy również podmioty gospodarcze o zróżnicowanej formie prawnej.

Kontakt z naszą kancelarią Mysłowicach

Kancelaria Prawna Szaflarscy posiada swoją siedzibę w Katowicach przy ulicy Księdza Biskupa Herberta Bednorza 1. Zgłaszały się już do nas osoby z miast takich jak: Sosnowiec, Mysłowice, Bytom, Katowice, Tychy oraz wielu innych. Specjalizujemy się przede wszystkim w rozwiązywaniu spraw rozwodowych, windykacyjnych, czy spadkowych. Jeżeli masz zamiar zasięgnąć pomocy eksperta, zachęcamy do kontaktu z naszą Kancelarią Prawną Mysłowice. Możesz to zrobić za pomocą telefonu bądź formularza kontaktowego, który znajduje się na naszej stronie internetowej. Jedyne, co musisz zrobić to podać swoje imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu oraz opisać sprawę. Gwarantujemy, że odpowiemy na wiadomość w jak najkrótszym terminie. 

Sprawy rozwodowe

Podczas prowadzenia sprawy rodzinnej nie korzystamy z pomocy aplikantów i stażystów. Wiemy, że dojrzałe podejście jest kluczem do tego, aby sprawa zakończyła się sukcesem. Cierpliwie wysłuchujemy wszystkich historii naszych Klientów. Dzięki temu goście, którzy powierzając nam swoje sprawy, utwierdzają się w przekonaniu, że można nam zaufać. Takie rozwiązanie pozwala naszym Klientom odczuć indywidualne podejście, z jakim podchodzimy do każdej osoby. Zdajemy sobie sprawę z tego, że w wielu przypadkach nie ma miejsca na półśrodki. W momencie, w którym ktoś udaje się do radcy prawnego, często jest postawiony pod ścianą. Kancelaria Prawna Mysłowice pomaga Ci wyjść z niekomfortowej sytuacji.

Odszkodowania

Kancelaria Prawna Mysłowice udziela pomocy również w sprawach, które dotyczą odszkodowań. Czasem może zdarzyć się, że Ty lub ktoś z Twojej rodziny uległ wypadkowi. Jest to sytuacja, której nie jesteśmy w stanie przewidzieć, a co za tym idzie, nie posiadamy na to specjalnie odłożonych środków. Kwota odszkodowania lub zadośćuczynienia często okazuje się nieadekwatna to poniesionych obrażeń, czy strat. Kancelaria Prawna Mysłowice powie Ci jak skutecznie zwrócić się do ubezpieczyciela sprawcy, gdy Ty nie jesteś w stanie zająć się tą sprawą sam.

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej lub zlecić nam poprowadzenie Twojej sprawy rozwodowej, zapraszamy do kontaktu:

tel.: (+48) 508 277 555

e-mail: kancelaria@szaflarscy.pl

Jeżeli interesuje Cię pełna oferta usług jakie oferujemy, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej:

https://szaflarscy.pl/

Tomasz Szaflarski

Radca Prawny - Tomasz Szaflarski. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izby Radców Prawnych w Katowicach pod nr KT 3268.