Kancelaria Prawna Mikołów

Kancelaria Prawna Mikołów to miejsce, do którego możesz udać się w każdym momencie. Pomagamy osobom z województwa śląskiego w tym również z miasta Mikołów. Staramy się do każdej osoby podchodzić indywidualnie. Kancelaria Prawna Mikołów to przede wszystkim radcy prawni, którzy zdają sobie sprawę z tego, jak ważne jest odpowiednie wsparcie specjalisty. Posiadamy szeroki zakres wiedzy, którą ciągle pogłębiamy. Dzięki temu, że nasi Klienci to doceniają, możemy pochwalić się licznymi pozytywnymi opiniami i komentarzami na temat naszej Kancelarii Prawnej Mikołów.

Zajmujemy się spraw

ami dotyczącymi płynności finansowych

Windykacja należności w małej oraz średniej firmie to często spory problem, który dotyka wielu właścicieli firm. Nie dość, że podczas tego procesu wymaga się od przedsiębiorcy czasu i wiedzy, to jeszcze potrzebne są do tego odpowiednie środki. Wiele osób uważa, że problemy związane z płynnością finansową to efekt niewłaściwego zarządzania firmą. Istnieje jednak również inny powód, którym jest brak środków, które pochodzą z niezapłaconych faktur. 

Pomożemy Ci w kwestiach spadkowych

Sprawy dotyczące spadków często wiążą się z wieloma komplikacjami, które na początku są niezauważalne. Jednak są one tak samo trudne zarówno dla spadkobierców, jak i dla spadkodawców. Testament jest dokumentem, którego często nie da się sporządzić bez pomocy specjalisty. Nawet najmniejszy, najdrobniejszy szczegół może mieć ogromny wpływ na sprawę. Z tego powodu, zamiast próbować działać na własną rękę, najlepszym rozwiązaniem jest zwrócenie się o pomoc do specjalisty, który zajmuje się takimi sprawami  na co dzień. 

Wesprzemy Cię podczas sprawy rozwodowej

Prawo rodzinne jest niezwykle trudnym zagadnieniem. Od osoby udzielającej porad prawnych oczekuje się przede wszystkim dużej dozy cierpliwości i zrozumienia, bowiem sprawy dotyczące prawa rodzinnego często są bardzo delikatne. Kancelaria Prawna Mikołów jest dla osób, które nie potrafią odnaleźć się w sytuacji, w której się znalazły i potrzebują wsparcia osoby doświadczonej w tego typu sprawach. Korzystając z usług naszej kancelarii prawnej, możesz być pewien, że udałeś się we właściwe miejsce.

Zaufaj Kancelarii Prawnej Mikołów

Kancelaria Prawna Szaflarscy posiada swoją siedzibę w Katowicach przy ulicy Księdza Biskupa Herberta Bednorza 1. W celu skontaktowania się z naszą Kancelarią Prawną Mikołów zadzwoń do nas lub wypełnij formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie internetowej. Uzupełnij swoje imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu oraz oczywiście opisz sprawę. Odpowiemy na Twoją wiadomość tak szybko, jak to możliwe. Obsługę prawną, a także konsultacje świadczymy na terenie całego Śląska. Mieliśmy przyjemność wspierać już Klientów z Bytomia, Sosnowca, Katowic, Mysłowic, Tych, Mikołowa oraz wielu innych miast. Kancelaria Prawna Mikołów to miejsce, któremu możesz zaufać. Jesteśmy dyskretni i staramy się wysłuchać każdą osobę, która przychodzi do nas po poradę. Zamiast działać samemu, zwróć się o pomoc do doświadczonego radcy prawnego.

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej lub zlecić nam poprowadzenie Twojej sprawy rozwodowej, zapraszamy do kontaktu:

tel.: (+48) 508 277 555

e-mail: kancelaria@szaflarscy.pl

Jeżeli interesuje Cię pełna oferta usług jakie oferujemy, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej:

https://szaflarscy.pl/

Tomasz Szaflarski

Radca Prawny - Tomasz Szaflarski. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izby Radców Prawnych w Katowicach pod nr KT 3268.